Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ferdynand Kiepski/Wspaniały*

fredny

* niepotrzebne skreślić.


moja praca mój zawód

Praca zawodowa:1976-1987 praca w organach samorządu terytorialnego w woj. poznańskim i gorzowskim
Pełnione Funkcje między innymi: Referent ds. komunikacji, Inspektor ds. rady narodowej i jej organów, Radca Kolegium ds. Wykroczeń, Inspektor wojewódzki ds. rzemiosła.
1987-2000 praca w administracji podatkowej. Pełnione funkcje między innymi:
Inspektor kontroli podatkowej w Izbie Skarbowej w Gorzowie Wlkp.
Inspektor kontroli skarbowej w latach 1992 - 2000.
2001 - 2003 r.: obsługa serwisu internetowego dla głównych księgowych w Wydawnictwie Podatkowym.
2005 - 2007 praca w Ośrodku Migracyjnym Ksiąg Wieczystych w Gorzowie Wlkp.
od 2007 Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

Dorobek naukowy, dydaktyczny i literacki:W latach 1995 - 1997 dwa wydania publikacji książkowej "Kontrola skarbowa i dochodzenie karne skarbowe w teorii i praktyce" wydana nakładem Wydawnictwa Podatkowego Zakład Doradztwa i Organizacji w Gorzowie Wlkp.
W 2000 roku publikacja książkowa "Kontrola skarbowa i podatkowa" wydana nakładem Wydawnictwa Podatkowego Zakład Doradztwa i Organizacji w Gorzowie Wlkp.
Kilkadziesiąt artykułów w czasopismach fachowych na temat między innymi procedury kontroli skarbowej, postępowania podatkowego, odpowiedzialności karnej za przestępstwa i wykroczenia skarbowe w Wydawnictwie Podatkowym GOFIN.
W latach 1995 - 2001 współpraca zeStowarzyszeniem Księgowych w Polsce Zarząd Okręgowy w Gorzowie Wlkp.- prowadzenie zajęć dydaktycznych dla samodzielnych księgowych bilansistów w zakresie finansów.
W 2001 roku artykuły z zakresu kontroli skarbowej i postępowania podatkowego na łamach dwumiesięcznika Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu Gospodarka administracja samorząd.
Od 2002 roku wiersze i artykuły na temat hatha jogi w internetowym magazynie ezoterycznym "Samadhi"
8 czerwca 2003 r. debiut na łamach Tygodnika"Przekrój"w dziale "Rozmaitości".

Od stycznia 2004 r. współpraca z Gorzowskim amatorskim teatrem seniora "Maski i twarze".

w 2006 roku debiutancki tomik satyryczny "winien i ma" wydany nakładem Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Gorzowie Wlkp.

W 2010 roku wyróżnienie w konkursie ZAKRu „Malwy 2010” za tekst piosenki „Układ Krążenia”, do której muzykę napisał Lucjan Wesołowski.
W 2011 tomik wierszy satyrycznych „Własnym nosem” wydany nakładem Gorzowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich”.
W 2012 roku zdobył drugą nagrodę w konkursie satyrycznym „wrzuć na luz” w Bielsku Białej za wiersz „Anatomia miłości”.
W 2012 roku współautor (8 autorów) książki „Stare i nowe anegdoty szachowe” wydanej nakładem Jana Przewoźnika, w której zamieścił 16 wierszy satyrycznych o tematyce szachowej.
W 2013 roku finalista konkursu satyrycznego w Bogatyni, wyróżnienie w konkursie satyrycznym „Wrzuć na luz” w Bielsku białej za wiersz „Arka Noego”.
WykształcenieAbsolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu specjalność: magister administracji
Praca magisterska napisana w katedrze prawa konstytucyjnego UAM Poznań z zakresu planowanych zmian w ustawie o radach narodowych Studia podyplomowe w zakresie finansów i prawa finansowego w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu .Praca podyplomowa napisana pod kierunkiem prof. dr habil. Wojciecha Łączkowskiego z zakresu prawa karnego skarbowego.

Zainteresowania Hatha joga, kultura starożytnych Indii, literatura satyryczna, komputery, internet. Prowadzenie Gorzowskiego Klubu Hatha jogi http://republika.pl/gorjoga


fred@go.onet.pl